top of page

PROBIO OGRÓD

Pokrzywa

Probio ogród Pokrzywa  oszczędza teraz ogrodnikom konieczności samodzielnego przygotowywania gnojówki. Każdy kto kiedykolwiek próbował zrobić taki nawóz wie z jakim zapachem będzie miał do czynienia. Zajmuje to też trochę czasu zanim sfermentuje. Przy każdym stosowaniu trzeba uważać żeby się nie pochlapać że względu na utrzymującą się woń.

IMG_2482 poprawione.png

SKŁAD

Ekstrakt z procesu fermentacji pokrzywy z udziałem bakterii lactobacillus.

Ekstrakt z pokrzywy to naturalny wzmacniacz roślin polecany do stosowania w przydomowych, ekologicznych ogrodach.

Długotrwała fermentacja pokrzywy z bakteriami lactobacillus  wydobywa szereg substancji o właściwościach wzmacniających rośliny.

Naturalny kompleks składników wykorzystany do produkcji preparatu wspiera życie glebowe, oraz doskonale wpływa na procesy rozwojowe roślin, ich kwitnienie i plonowanie. Unikalna specyfika fermentacji ziół zwiększa dostępność i przyswajalność składników.

unnamed.jpg

Dlaczego WARTO stosować preparat PROBIO Ogród Pokrzywa

  • Wiemy że pokrzywa to bogactwo składników, a zadaniem probiotycznych mikroorganizmów jest efektywne wydobycie z niej jak największej ilości składników przyswajalnych dla roślin.

  • Jest zawsze pod ręką, można rozpylać w sposób ciągły, w ogrodzie nie ma specyficznego zapachu i zawsze masz taką samą koncentrację, więc nie musisz się martwić że poparzysz rośliny.

  • Ekologiczni ogrodnicy pokochają ten produkt, ponieważ oszczędza im dużo pracy.

31113 [Przekonwertowany].png
bottom of page